Kilku śmiałków ekspedycji ratunkowej

The Royal Geographical Society

W naszym imieniu oraz imieniu rodziny Fawcett, chcielibyśmy podziękować każdemu z was za tak wspaniały odzew na nasze wezwanie! Jesteśmy szczerze zaskoczeni, widząc tak wielu odważnych śmiałków, którzy bez wahania decydują się na poszukiwania Pułkownika. Przeglądamy listę, decydując się, kto najlepiej nadawałby się do groźnej dżungli. Szczerze mówiąc, to nie jest łatwe zadanie, chcemy się upewnić, że cokolwiek nas tam czeka, to damy sobie radę.

Dlatego też zdecydowaliśmy się przedstawić i oficjalnie podziękować kilku śmiałkom, którzy już zgodzili się na nasze warunki i będą nas wspomagać w naszej wyprawie.

Poznajcie Christine Key, jest Kolekcjonerką Antyków i ma rozległą wiedzę na temat tajemniczych rzeczy, takich jak totemu, więc idealnie nadaje się do wyprawy w nieznane. Dzięki manuskryptom, które przeczytała w ciągu lat, potrafi odprawić rytuały, o których nawet nie słyszeliście. Świetna z niej majsterkowiczka, dlatego też nieraz zaskoczy was pomysłami, które przydadzą się w trudnych chwilach.

Następnie mamy Joachima Glenn, doktora, który zajmie się waszym zdrowiem w stresujących chwilach, wykonując różne badania. Co więcej, ma on dostęp do środków uspokajających, które pomogą wam podczas stresujących i przerażających chwil w tym niebezpiecznym otoczeniu. Kuracja doktora pomaga leczyć rany, ale również zadba o zdrowie psychiczne każdego śmiałka.

Jednak jak już mówimy o zdrowiu psychiczny, to postanowiliśmy jeszcze bardziej się zabezpieczyć w tej kwestii. Z tego, co Fawcett i inni członkowie ekspedycji nam powtarzali przez lata, dżungla potrafi mieć ogromny wpływ na umysł człowieka. Dlatego też cieszymy się na wieść, że Ann Gillespie dołączyła do zespołu — znana Psycholożka — która będzie dbać o pozostałych członków. Czasem po prostu człowiek potrzebuje porozmawiać z kimś, a nie wie komu może ufać — tutaj pomocna okaże się Ann. Jej głównym zadaniem jest upewnienie się, że wszyscy są spokojni i opanowani. Nawet jeżeli dojdzie do wyjątkowych okoliczności i czyjś stan się pogorszy, to jej terapia potrafi zdziałać cuda.

Tak jak wspominaliśmy 29. Marca, wciąż poszukujemy pozostałych śmiałków, którzy dołączą do Ann, Joachima oraz Christine pod koniec następnego miesiąca, upewnijcie się, żeby dać nam znać! Doceniamy pomoc w każdej formie! Dlatego udostępniajcie tę wiadomość o naszej nadchodzącej ekspedycji i wysyłajcie nam przydatne przedmioty!

Jeden komentarz

  1. Michał
    Marzec 20, 2019

    Michal Jakubson doświadczony tropiciel jak i łowca – zazwyczaj wynajmowany na dość sowicie opłacane brudne i niezwykle niebezpieczne zlecenia, których nikt nie chciał się podjąć, jednak do tej ekspedycji zgłaszam się na ochotnika, gdyż nazwisko Fawcett znane jest mi i cenione od wielu lat a nieszczęście, które spotkało tak wspaniałego odkrywcę i podróżnika nie pozwala bym śledził losy przyjaciela jedynie z pierwszych stron gazet.

Brak możliwości komentowania.