Niespodziewana przesyłka

The Royal Geographical Society

Po raz kolejny stwierdzamy, że jesteście niesamowici i po raz kolejny nie jesteśmy w stanie wyrazić ogromu naszej wdzięczności za wasz wkład w ten projekt! Cała ekspedycja jest gotowa i już mieli wypłynąć na w stronę Ameryki Południowej, gdy w ostatnim momencie otrzymaliśmy przesyłkę od nieznanego sponsora, ponoć jest on ogromnym entuzjastą i fanem badań pułkownika. Cóż, nie ukrywamy, że los Percy’ego Fawcetta zaczyna wyglądać coraz lepiej z każdym tygodniem!

Dostawa zawiera ogromną liczbę ekwipunku, który może okazać się bardzo przydatny podczas naszej wyprawy. Szczerze powiedziawszy, jest tego tak wiele, że nie jesteśmy pewni, jak ekspedycja sobie poradzi z transportem tego przez dżunglę. Niemniej jednak chcemy podziękować naszemu anonimowemu przyjacielowi, za każdą jedną rzecz, chociażby ten Rewolwer, który będzie niesamowicie przydatny podczas polowań.

Namioty również będą pomocne, szczególnie w momentach, gdy nasza ekspedycja musiałaby się rozdzielić z jakiegoś powodu, a wiadomo przecież, że tropikalne środowisko może okazać się bardzo nieprzyjazne.

Jednak bardziej interesujące wydały nam się te dwa Zestawy Przetrwania! Wiadomo przecież, że w dziczy nawet gotowanie może być wyzwaniem, dlatego również dziękuję w imieniu wszystkich członków za te oraz wiele innych przedmiotów, które znaleźliśmy w skrzyniach przesłanych do nas!

Teraz czas spakować to wszystko i pożegnać się z naszymi odważnymi ochotnikami, ponieważ wyruszają już za dwa dni! Tak, zgadza się, pozostały dwa dni do rozstawienia żagli i wyruszeniu powoli w nieznane!

Jeden komentarz

  1. Żeglarz
    Marzec 28, 2019

    Niech wiatry nam sprzyjają a morze okaże się łaskawe. Razem bracia do lin…

Brak możliwości komentowania.