Dołącz do ekspedycji ratunkowej!

The Royal Geographical Society

Uwaga!

Z dniem dzisiejszym, tj. 29 Marca 1927, organizujemy ekspedycję ratunkową!

Zwracamy się z prośbą o pomoc w odnalezieniu Percy’ego Harrisona Fawcetta, zaginionego w dżungli Brazylii. Ten odważny odkrywca w pogoni za legendarnym i mistycznym miastem, dawno zapomnianym przez wszelkie cywilizacje wyruszył w podróż do Ameryki Południowej. Od półtora roku, jego ekspedycja nie daje żadnych oznak życia, sami również próbowaliśmy nawiązać z nimi kontakt. Rodzina Porucznika strasznie się martwi jego losem, my również nie możemy przestać o nim myśleć.

Szukamy więc najodważniejszych i najszlachetniejszych ludzi, aby dołączyli do tej ekspedycji. Każdy zestaw umiejętności jest mile widziany; dżungla jest niebezpieczna i nieprzewidywalna. Kucharz, Żołnierz, a nawet Cieśla by się nadał! Mamy nadzieję, że nie będziecie się obawiać, przeszukując te niebezpieczne tereny i uda wam się wrócić z naszym ukochanym odkrywcą do domu! Tam, wszystkie umiejętności są przydatne! Wszystko jest na wagę złota.

Oczywiście, jesteśmy przygotowani, aby odpowiednio wynagrodzić całą załogę, która wróci z tej wyprawy i osiągnie sukces. Przyszykowaliśmy również dla was bezpieczną podróż tam i z powrotem, jednak uważajcie!. Mimo tego, że tę wyprawę zapamiętacie do końca życia i zdobędziecie uznanie za swoją odwagę, to nie jest wakacyjna wyprawa, na którą można wybrać się na wyspy tropikalne. Pamiętajcie o tym, gdy będziecie się zgłaszać.

Istnieje ograniczona liczba miejsc, pamiętajcie o tym, ponieważ niedługo wyruszamy!

19 komentarzy

 1. Japanczyk
  Marzec 18, 2019

  To ja spakuje precelki i konserwy. Bede robił za kucharza!

 2. El-Ahrairah
  Marzec 15, 2019

  Jeżeli potrzeba zaplecza medycznego, to dwoje lekarzy zgłasza gotowość! Niezależnie od tego, czy to katar, czy urwana noga, zadbamy o resztę załogi.

 3. MonikaJa
  Marzec 15, 2019

  I ja! I ja!

 4. Grzesiek
  Marzec 15, 2019

  Startujemy z Gliwic? W takim razie jako mieszkaniec mogę nawigować – znam wszelkie ukryte skały, wiry i prądy wsteczne wokół Węzła Sośnica – szczęsliwie wyprowadzę załogę na pełne morze (czyt. A1), a potem już tylko cała naprzód do Miasta Z!

 5. Łukasz
  Marzec 15, 2019

  Nina gotowa do podróży!
  Beze mnie nigdzie się nie ruszycie!
  Mam dość siedzenia z założonymi rękami, dlatego zgłaszam się jako ochotniczka na wyprawę. Bardzo tęsknię za moim mężem. Gdzieś w głębi serca, czuję, że Percy wciąż żyje. Wierzę, że wspólnie go znajdziemy.

 6. Rafał
  Marzec 15, 2019

  Zwinny jak gryf, cichy jak hobbit, waleczny jak smok. Broń biała jest dla mnie nie zrozumiała. Coś gotuję lecz nie wszystkim to smakuje. Jedynie co dobrze wykonuję to spory w grupie zażegnuję. Na wyprawę chcę wyruszyć bo chcę poznać odrobinę innej głuszy.

 7. Hellow3dd
  Marzec 14, 2019

  Już spakowany, czekam na rozkazu. Ahoj

Brak możliwości komentowania.